Ste tu
Home > Spravodajstvo > Atlético Madrid má pred štvrťfinále Ligy majstrov narušený program, dvaja členovia tímu majú koronavírus

Atlético Madrid má pred štvrťfinále Ligy majstrov narušený program, dvaja členovia tímu majú koronavírus

Zdieľaj tento článok

10.8.2020 (Webnoviny.sk) – Dva pozitívne prípady prinieslo testovanie na koronavírus u členov španielskeho futbalového tímu Atlético Madrid pred vstupom do záverečnej fázy Ligy majstrov.


Hráčov Atlética čaká ďalšie testovanie

Atlético má byť súperom RB Lipsko vo štvrtkovom štvrťfinále LM 2019/2020, ktoré sa uskutoční v portugalskom Lisabone. Ostatní siedmi štvrťfinalisti Ligy majstrov pozitívne prípady v súvislosti s ochorením COVID-19 nehlásili.


Viac o téme: Koronavírus

Podľa zdravotného protokolu Európskej futbalovej únie (UEFA) sa všetci hráči vrátane realizačného tímu Atlética Madrid musia podrobiť ďalšiemu testovaniu.

Mení sa pôvodný časový rozpis akcií

Dvaja pozitívne testovaní musia zostať v domácej karanténe. Ich mená nezverejnili. “Mužstvo musí pred cestou do Lisabonu absolvovať nové testovanie. Mení sa tým pôvodný časový rozpis akcií, ktoré sme chceli absolvovať pred štvrťfinále Ligy majstrov,” uvádza sa vo vyhlásení Atlética Madrid podľa ESPN.

Štvrťfinále LM sa začne v stredu zápasom Atalanta BergamoParíž Saint-Germain. Vo štvrtok príde na rad už spomenutý duel Atlético Madrid – RB Lipsko, v piatok si v azda naočakávanejšom súboji zmerajú sily Bayern Mníchov a FC Barcelona a v sobotu Manchester City a Olympique Lyon.

Hrať sa bude na dvoch štadiónoch v portugalskom hlavnom meste Lisabon. Nový klubový šampión Európy bude známy v nedeľu 23. augusta, vtedy sa bude hrať od 21.00 h finále.

Viac k témam: Liga majstrov
Zdroj: Webnoviny.sk – Atlético Madrid má pred štvrťfinále Ligy majstrov narušený program, dvaja členovia tímu majú koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top