Ste tu
Home > Kultúra > DO TREBIŠOVA PRÍDE ANDER Z KOŠÍC

DO TREBIŠOVA PRÍDE ANDER Z KOŠÍC

Zdieľaj tento článok

Jedinečný GALAKONCERT legendy slovenského humoru ANDERA Z KOŠÍC a jeho hosťa, hudobnej skupiny NEW BARBADOS čoskoro v Trebišove. Po koncertoch v okolitých mestách zavíta známy humorista aj do mesta Trebišov.


„Ľudze mojo“ – presne takto sa zvykne prihovárať Ander z Košíc, vlastným menom Ján Pisančin, divákom. Už štyridsať rokov zabáva ľudí a rozdáva dobrú náladu. Rodený Michalovčan a čestný občan mesta Michalovce má dokonca pamätný obraz v miestnej škole. Tú sa mu podarilo absolvovať a zmaturovať, hoci ako sám hovorí, nechodil do nej rád.


Regionálny humorista najčastejšie vystupuje na javisku, prípadne vydáva svoje monológy na cédečkách rozprávaných v špecifickej podobe východniarskeho nárečia tzv. Anderovčine. Vie svoj monológ prispôsobiť poslucháčovi tak, aby vždy jeho humoru porozumel. A čo je dôležité, vždy si na svojho fanúšika nájde čas, poskytne autogram.

Umelec na voľnej nohe s radosťou bude zabávať Trebišovčanov sobotu 22. apríla 2017 o 17.00 h v estrádnej sále MsKS.

Predaj vstupeniek je zabezpečený v pokladni MsKS alebo na tomto odkaze.

Cena vstupenky: 10 eur


Zdroj:  www.anderzkosic.sk

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top