Home > Šport > Ostatné športy > Alena Procházková získala na majstrovstvách sveta v behu na kolieskových lyžiach striebro

11.8.2019 (Webnoviny.sk) – Slovenka Alena Procházková získala na majstrovstvách sveta v behu na kolieskových lyžiach v lotyšskej Madone striebornú medailu.

V pretekoch s hromadným štartom na 15 kilometrov voľnou technikou bola o 0,7 sekundy rýchlejšia iba Švédka Linn Sömskarová.

Poradie na stupňoch víťaziek doplnila Češka Sandra Schützová. Ďalšia slovenská reprezentantka Barbora Klementová obsadila 16. pozíciu s mankom piatich minút.

Viac k témam: beh na lyžiach
Zdroj: Webnoviny.sk – Alena Procházková získala na majstrovstvách sveta v behu na kolieskových lyžiach striebro © SITA Všetky práva vyhradené.