Ste tu
Home > Spravodajstvo > AKÝ BOL ROK 2015?

AKÝ BOL ROK 2015?

Internetový spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015. Onedlho oslávime rok a počas neho sme na náš portál priniesli zaujímavé, kuriózne, pozoruhodné i pohoršujúce správy. Dovoľ mi uviesť ťa do článku, ktorý informuje o najdôležitejších veciach, ktoré sa udiali v jednotlivých mesiacoch roka 2015, z nášho pohľadu. Dúfam, že sa pri čítaní článku dobre zabavíš a povieš si: „To už je tak dávno?“ A ešte niečo. Ak klikneš na udalosti vyznačené červenou farbou, budeš si môcť o nich prečítať ešte raz.

Február

Náš začiatok. Tie bývajú ťažké a ani v tomto prípade to nebolo inak. Keďže sme vznikli ako iniciatíva študentov, museli sme sa vysporiadať s nástupom novej „práce“ do našich študentských životov. Už to neboli len úlohy, ktoré sme museli robiť do školy, ale aj články, ktoré sme písali len preto, aby sme zlepšili informovanosť o dianí v našom meste. Tu je prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa vo februári 2015 stalo.

nohejbal
Vľavo Samuel Novák, vpravo Samuel Borčík
Marec

Začiatok sezón trebišovských športovcov. Okolie sa už začalo zobúdzať zo zimného spánku. Prišla jar. Trebišov ju privítal hneď niekoľkými udalosťami.

tvar "it become" v angličtine v tomto kontexte nie je správny.
tvar „it become“ v angličtine v tomto kontexte nie je správny.
Apríl

Naša práca sa rozbieha a začína prinášať prvé ovocie v podobe zvýšeného záujmu o našu stránku. Počas tohto mesiaca sme prispeli 33 článkami. Najčítanejšie boli spojené so sviatkom Veľkej noci. Trebišovčanov však jedna správa poriadne šokovala.

Tak chlapci! Poriadne!
Tak chlapci! Poriadne!
Máj

Apríl bol na zaujímavé udalosti vskutku bohatý. No ani máj, lásky čas, nebol žiadnou výnimkou. Odštartoval na trebišovské pomery veľmi tradične. Určite už tušíš, o čom hovorím.

budicek

Jún

Začiatok leta. To pre nás znamenalo takmer polovičný pokles v návštevnosti oproti mesiacu máj. Predsa len, bolo teplo. Ľudia netrávia za počítačom toľko času. Jún bol v Trebišove priíjemným časom, nebyť viacerých škodových udalostí.

SONY DSC

Júl

Vonku bolo počas tohto mesiaca poriadne horúco. Svedčia o tom viaceré naše správy o tropických teplotách. V tomto mesiaci sa zaskvela aj mestská časť Milhostov, no a takmer tragédia sa odohrala na železničnej stanici v Trebišove.

jedenastka

To je na dnes všetko. Ako vidíš, odohralo sa toho skutočne dosť. A aj tieto udalosti predstavujú len zlomok z toho, čo sa stalo. Druhú časť roka, ktorú si prežil TvojTrebišov.sk ti prinesiem už čoskoro. Drahý čitateľ/Drahá čitateľka, aj touto cestou by som sa ti chcel poďakovať za tvoju priazeň a za to, že čítaš naše články.

Daniel Fekete, šéfredaktor

Top