Ste tu
Domov > Kultúra > VEČERNÁ PREHLIADKA MÚZEA

VEČERNÁ PREHLIADKA MÚZEA

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove pripravilo pre návštevníkov múzea atraktívnu nočnú prehliadku múzea, ktorá začína dňa 16. júna 2017 o 19.00 hod.

Reklamy


Aj tentokrát odhalíme pre návštevníkov miesta kaštieľa, ktoré sprístupňujeme len raz v roku.  Prehliadka bude spestrená príbehmi, ktoré v dramaturgii Mgr.art. Daniela Straku  zahrá divadlo Cililing z Prešova.

PL - Večerná prehliadka múzea

Celé podujatie bude spestrené o nočné premietanie filmu na priečelie kaštieľa, ktoré pripravilo Múzeum Michala Munkácsyho z Békešskej Čaby v Maďarsku     ( Munkácsy Mihály Museum). Premietanie začína o 22.00 hod. a bude to jedinečná príležitosť vidieť výsledok prepojenia najnovších technológii a histórie.

Príďte s nami zažiť atmosféru júnovej noci.

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top