Home > Šport > <i class="fa fa-play" aria-hidden="true"></i>TREBIŠOVSKÍ HOKEJISTI VYBOJOVALI PRVÉ BODY!

TREBIŠOVSKÍ HOKEJISTI VYBOJOVALI PRVÉ BODY!

hk-2016-trebisov

Po rozpačitom vstupe do sezóny si trebišovskí hokejisti vybojovali v súboji s Gelnicou prvé tri body za jasné víťazstvo 5:1. Ani to sa však nerodilo ľahko.

Trebišovčania prehrávali už po 32 sekundách

Pre HK 2016 Trebišov sa zápas nezačal vôbec dobre a už po 32 sekundách prišla studená (alebo skôr úplne ľadová) sprcha v podobe gólu hostí. Naši však nezložili zbrane a ešte v prvej tretine sa im zásluhou spolupráce trojice Pástor -Antal-Oravec, podarilo vyrovnať na 1:1.

Druhá tretina jasne v našej réžii rozhodla

Druhá tretina zápasu sa niesla v trebišovskej réžii. Chalani zacítili šancu a troma gólmi dostali na svoje hokejky potrebnú pohodu. Druhý gól v zápase pridal Pástor, k nemu sa pridali František Bojkun a hrajúci tréner Miľovčík.

Vytvorené trojgólové manko sa už súperom z Gelnice nepodarilo zmazať. Pomyselný klinec do rakvy Gelničanov zatĺkol tesne pred koncom Tibor Czuľba a zvýšil na konečných 5:1.

HK 2016 Trebišov si tak do tabuľky pripísal prvé vytúžené body.