Home > Šport > TREBIŠOVČAN ČERNÁK STRELIL ZA DUNAJSKÚ STREDU DVA GÓLY

TREBIŠOVČAN ČERNÁK STRELIL ZA DUNAJSKÚ STREDU DVA GÓLY

Odchovanec trebišovského futbalu, Roland Černák, ktorý je od roku 2014 členom fortunaligového klubu FK DAC Dunajská Streda sa trénerovi pripomenul dvoma gólmi.

Strelil dva góly, potom striedal

V súčasnosti stále iba 19-ročný talent slovenského futbalu Černák nastúpil 9. októbra na zápas dunajskostredského B-tímu proti FC Neded, v rámci 10. kola III. Slovenskej ligy.

Prečítaj si: Roland Černák – futbalová nádej Slovenska

K jednoznačnej a hladkej výhre 4:1 prispel počas svojho 79-minútového pobytu na ihrisku dvoma gólmi. Najprv sa tešil v 30. minúte, neskôr v 75. minúte pridal aj druhý zásah. Urobil tak skvelý krok a opäť sa výrazne pripomenul trénerovi A-tímu Dunajskej Stredy, Krisztiánovi Némethovi.

Černák
Rolo Černák ešte v drese trebišovského Slavoja

Hlavný tréner DAC dal zatiaľ trebišovskému odchovancovi šancu v 7 zápasoch Fortuna Ligy, iba raz sa však objavil v základnej zostave. Černákovej Dunajskej Strede patrí po 11 kolách nelichotivé 10. miesto so ziskom ôsmich bodov.

Zdroj: cech-slovakia.sk