Ste tu
Domov > Hudba > Speváčka a herečka Demi Lovato nastúpi na odvykaciu liečbu

Speváčka a herečka Demi Lovato nastúpi na odvykaciu liečbu

BRATISLAVA 5. augusta (WebNoviny.sk) – Americká speváčka a herečka Demi Lovato, ktorú v júli hospitalizovali po predávkovaní drogami, nastúpi na odvykaciu liečbu. Informoval o tom portál TMZ. S príslušným zariadením sa už údajne aj dohodla, uviedli pre portál zdroje oboznámené so situáciou. Či ide o zariadenie v Kalifornii alebo inom americkom štáte, ale jasné nie je.

Reklamy

Odporúčame:
Speváčka Demi Lovato je po prevoze do nemocnice už pri vedomí, údajne sa predávkovala drogami

Lovato, ktorá už v roku 2010 nastúpila na liečenie v súvislosti s poruchou príjmu potravy, sebapoškodzovaním a ďalšími problémami, roky otvorene rozpráva o svojom boji s alkoholom a drogami. Stala sa tak vzorom pre mnohé mladé ženy i mužov, ktorí vo svojich životoch čelia podobným problémom.

Demetria Devonne “Demi” Lovato

sa preslávila účinkovaním vo filmoch Camp Rock (2008) či Ako chrániť princezné (2009). Ako speváčka vydala albumy Don’t Forget (2008), Here We Go Again (2009), Unbroken (2011), Demi (2013), Confident (2015) a Tell Me You Love Me (2017), pričom s druhým menovaným dobyla americký rebríček Billboard 200 a za predposledný si zas vyslúžila nomináciu na cenu Grammy
v rokoch 2012 a 2013 pôsobila ako porotkyňa v americkej verzii súťaže The X Factor. Magazín Time ju vlani zaradil do zoznamu 100 najvplyvnejších ľudí sveta.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a z archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Demi Lovato
Zdroj: Webnoviny.sk – Speváčka a herečka Demi Lovato nastúpi na odvykaciu liečbu © SITA Všetky práva vyhradené.

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Top