Ste tu
Domov > Šport > SLAVOJ V PRVOM DOMÁCOM DRUHOLIGOVOM ZÁPASE VYHRAL

SLAVOJ V PRVOM DOMÁCOM DRUHOLIGOVOM ZÁPASE VYHRAL

Včera sa trebišovskí futbalisti premiérovo predstavili v rámci II. ligy na domácom ihrisku. Privítali béčko majstrovskej Žiliny, ktorej sa v novej sezóne vôbec nedarí.

Reklamy


Od začiatku prvého domáceho zápasu sa oba celky snažili o kontrolu hry. Viac kombinácie a lopty na kopačkách však mali Žilinčania.

V strede druhého polčasu sa k slovu dostali naši chlapci a žilinskej obrane viackrát podkúrili z nebezpečných brejkov. Hra sa následne prelievala zo strany na stranu a väčšina akcií sa najmä vďaka efektívnej hre záložníkov oboch tímov končila už v zárodku.  Na konci prvého polčasu sa k vážnejšiemu ohrozeniu Giertlovej brány dostali Šošoni, no Giertl zachoval chladnú hlavu a strelu Jánošíka úspešne vykopol.

SLAVOJ1

SLAVOJ2

Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu. Chvíľu mali viac z hry domáci, potom zas Žilinčania a aj keď vyložených šancí nebolo až tak mnoho, nezainteresovanému divákovi sa rýchly a dynamický zápas musel páčiť.

O osude stretnutia tak rozhodol jeden vydarený brejk domácich, ktorý prišiel v nadstavenom čase. Remízový zápas tak napokon priklonili na svoju stranu domáci Trebišovčania, ktorí si v tabuľke pripísali prvé body sezóny po štandardnej situácii Petra Kolesára a úspešnej hlavičke kapitána Jaroslava Kolbasa.

SLAVOJ4

SLAVOJ5

Nabudúce sa predstavíme 13. augusta v Seredi, ktorá v 1. kole podľahla na domácom ihrisku Popradu 0:2 a v 2. kole znova nebodovala s Interom, ktorému podľahla 2:1.


2. kolo: Slavoj Trebišov – MŠK Žilina B 1:0 (0:0)
G: 90. Kolbas
ŽK: 75. Turik a 90. Giertl.
Diváci : 735
Zostava: Giertl – Kražel, Kushta (61. Bellás), Bednár, Vajs (82. Maník), P. Kolesár, J. Kolbas (C), Turik, Patkanóci, Ruskovský, Lukáč


Odporuč náš článok svojim priateľom!
Top

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?