Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> SLAVOJ V PRVOM DOMÁCOM DRUHOLIGOVOM ZÁPASE VYHRAL

SLAVOJ V PRVOM DOMÁCOM DRUHOLIGOVOM ZÁPASE VYHRAL

Včera sa trebišovskí futbalisti premiérovo predstavili v rámci II. ligy na domácom ihrisku. Privítali béčko majstrovskej Žiliny, ktorej sa v novej sezóne vôbec nedarí.

Od začiatku prvého domáceho zápasu sa oba celky snažili o kontrolu hry. Viac kombinácie a lopty na kopačkách však mali Žilinčania.

V strede druhého polčasu sa k slovu dostali naši chlapci a žilinskej obrane viackrát podkúrili z nebezpečných brejkov. Hra sa následne prelievala zo strany na stranu a väčšina akcií sa najmä vďaka efektívnej hre záložníkov oboch tímov končila už v zárodku.  Na konci prvého polčasu sa k vážnejšiemu ohrozeniu Giertlovej brány dostali Šošoni, no Giertl zachoval chladnú hlavu a strelu Jánošíka úspešne vykopol.

SLAVOJ1

SLAVOJ2

Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu. Chvíľu mali viac z hry domáci, potom zas Žilinčania a aj keď vyložených šancí nebolo až tak mnoho, nezainteresovanému divákovi sa rýchly a dynamický zápas musel páčiť.

O osude stretnutia tak rozhodol jeden vydarený brejk domácich, ktorý prišiel v nadstavenom čase. Remízový zápas tak napokon priklonili na svoju stranu domáci Trebišovčania, ktorí si v tabuľke pripísali prvé body sezóny po štandardnej situácii Petra Kolesára a úspešnej hlavičke kapitána Jaroslava Kolbasa.

SLAVOJ4

SLAVOJ5

Nabudúce sa predstavíme 13. augusta v Seredi, ktorá v 1. kole podľahla na domácom ihrisku Popradu 0:2 a v 2. kole znova nebodovala s Interom, ktorému podľahla 2:1.

2. kolo: Slavoj Trebišov – MŠK Žilina B 1:0 (0:0)