Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> SLAVOJ V PRÍPRAVE PREHRAL S VRANOVSKÝM MFK

SLAVOJ V PRÍPRAVE PREHRAL S VRANOVSKÝM MFK

Trebišov│Naši futbalisti svedomito zarezávajú v príprave na novú sezónu, kde na nich čaká celoslovenská druhá liga. Dnes sa stretli s neďalekým Vranovom a predstavilo sa viacero nových tvárí.

Už hneď v úvode zápasu v 2.minúte sa po pravej strane rýchly Vajs (nový hráč z MFK Zemplín Michalovce) dostal k centru z pravej strany na voľného Ruskovského ale jeho strelu brankár vyrazil pred seba a následne hráč zblokoval strelu na rohový kop.

V 6. minúte po chybe v domácej obrane zlou rozohrávkou náš nový hráč Filip Maník (FK Haniska) zachytil loptu pred 16-stkou  a strelou na brankára Maka ktorý loptu iba vyrazil pred seba na voľného Ruskovského a ten stanovil na 0:1. Potom sa však k slovu dostali aj domáci Vranovčania a v priebehu niekoľkých minút viackrát pohrozili. Nebezpečný bol najmä Digoň, ktorý po školáckej chybe brankára Kolbasa vyrovnal na 1:1.

Druhý polčas v prospech Vranova

V druhom polčase nechcel ani jeden z tímov ponechať dianie na ihrisku náhode. Aktívnejšie sme začali my, keď Maník spoza pokutového územia strieľal iba tesne nad domácu bránu. Odpoveď na seba však nenechala dlho čakať. Oveľa nebezpečnejšie pohrozili domáci, keď opäť Digoň centroval na voľného hráča v našom pokutovom území a obranca Patkanóci v hodine dvanástej vypichol loptu na roh.

Slavoj

Domáci zacítili šancu a už o tri minúty neskôr sa opäť nebezpečný Digoň presadil, odcentroval a našiel Kotľára, ktorý nedal striedajúcemu Giertlovi žiadnu šancu. Už bolo 2:1 v prospech domácich. Mohli sme prakticky vzápätí kontrovať. Po skrumáži v šestnástke domácich a dobýjaní brány sa dostal k zakončeniu Pavol Šuľák (nový hráč z Lokomotívy Košice) a hlavou nastrelil len brvno Makovej brány.

Do konca zápasu si ešte oba celky vypracovali niekoľko príležitostí, ale žiaľ, našim sa nepodarilo skórovať a vyrovnať na 2:2.

Najbližší zápas odohráme v stredu 12. júla proti FC Lokomotíva Košice.

MFK Vranov nad Topľou – Slavoj Trebišov 2:1 (1:1)
G : 6. Ruskovský.

Zostava Slavoj Trebišov: Kolbas (46. Giertl) – Patkanóci, Pa. Šuľák, Starosta (46. Shpak), Kražel (77. Pačuta), Vajs, Opiela (73. Gibilov), Maník, Ruskovský, Jacko (77. Širotník), Junior (46. Vojtek).