Ste tu
Domov > Šport > SLAVOJ SPLNIL HLAVNÝ CIEĽ A ZACHRÁNIL SA

SLAVOJ SPLNIL HLAVNÝ CIEĽ A ZACHRÁNIL SA

Trebišov │Ako sme písali v jednom z našich článkov, Slavoj mal šancu na pôde Komárna dokázať, že definitívne bude patriť do II. ligy aj v nasledujúcej sezóne. Aj napriek prehre po smolnej penalte sa to podarilo.

Reklamy


Web domáceho Slavoja píše: “Prvý vzájomný zápas vyznel lepšie pre komárňanských futbalistov, ktorí na jeseň zvíťazili 2:0. Domáce Komárno doposiaľ nazbieralo 34 bodov a dnešné víťazstvo ho mohlo výrazne priblížiť k záchrane v súťaži.”

Žiaľ, o výsledku celého stretnutia rozhodla odpískaná penalta v náš neprospech zo 43. minúty, ktorú bezpečne premenil domáci kapitán Goran Matić. Nakoľko viac gólov nepadlo, tento sa ukázal ako víťazný a výrazne pomohol Komárnu k záchrane v súťaži.

Slavoj, aj napriek tomu, že v tomto zápase neuspel, už dve kolá pred koncom môže konštatovať, že sa v II. lige predstaví aj v nasledujúcej sezóne. Pomohli mu k tomu zakopnutia jeho súperov v boji o záchranu.

Z chlapcov tak pred posledným domácim zápasom, 13. mája o 17:00 proti Novému Mestu nad Váhom opadne stres a dianie na ihrisku si budú môcť patrične užiť. Za výkony, ktorými sa v tejto sezóne prezentovali, si viac než zaslúžia bohatú divácku kulisu, tak neváhajte a poďte povzbudiť aj vy.

Navyše, v polčasovej prestávke najbližšieho domáceho zápasu sa bude oficiálne otvárať novovybudovaná umelá tráva.


KFC Komárno  Slavoj Trebišov 1:0 (1:0)

Zostava Slavoja: Giertl – Kražel, Rota, Mujković, J.Kolbas (C) (84.Cekaj), Junior, Jacko (66.Pa.Šuľák), Starosta, Vajs, Osmanović, Ruskovský (73.Vojtek)


Zdroj: Slavoj Trebišov

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Top

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?