Home > Šport > SLAVOJ REMIZOVAL SO SABINOVOM, NASTALA KURIÓZNA SITUÁCIA

SLAVOJ REMIZOVAL SO SABINOVOM, NASTALA KURIÓZNA SITUÁCIA

Hráči Slavoja majú za sebou už deviaty zápas zimnej prípravy. Dnes dopoludnia si zmerali sily s domácim MFK Slovan Sabinov, ktorý je aj ligovým súperom Slavoja.

Do Sabinova pricestovali Trebišovčania v oklieštenej 11-člennej zostave, čo si v priebehu zápasu vybralo aj svoju daň. Zápas nezačal z nášho pohľadu priaznivo, Už v piatej minúte sa domáci ujali vedenia. V 17. minúte nastala kuriózna situácia keď sa náš brankár Kolbas zranil a keďže Slavoj nedisponoval ani jedným náhradníkom, do našej brány sa postavil náhradný brankár Sabinova. Lenže tým táto nevídaná situácia nekončila, pretože „požičaný“ brankár sa 7 minút od začiatku druhého polčasu zranil tiež. Neostávalo tak nič iné, ako si požičať hráča do poľa od domácich a postaviť ho do brány. Aj napriek týmto rošádam v bráne Slavoj už do konca zápasu neinkasoval. Naopak v 75. minúte sa z penalty presadil Brazílčan Junior a stanovil konečný výsledok na 1:1.

Zostava Slavoja: E. Kolbas – Šuľák, Šimko, Capko, Lechman – Bandoľa, Pačuta, Koshka, Jacko – Ruskovský, Junior