Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> FUTBAL: SLAVOJ PO NEVÝRAZNOM VÝKONE PREHRAL S KOMÁRNOM

FUTBAL: SLAVOJ PO NEVÝRAZNOM VÝKONE PREHRAL S KOMÁRNOM

V 13.kole II.futbalovej ligy sa náš Slavoj predstavil na domácom ihrisku. V Trebišove sa po takmer 10 rokoch predstavil tím zo západného Slovenska, tentokrát to bol KFC Komárno.

Predzápasové prognózy stavali do pozície favorita domáci tím. Veď doma porazil už niekoľko kvalitných súperov a naposledy bodoval aj po prvýkrát vonku, z Podbrezovej sme brali bod po remíze 1:1. Náš dnešný súper KFC Komárno sa na tento súboj naladil víťazne, keď pred týždňom doma porazil Inter Bratislava 3:2. Vonku však doposiaľ ako jediný tím neuhral ani bod a v priemere inkasoval takmer 4 góly na zápas.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Od začiatku stretnutia sa na ťažkom teréne hral bojovný futbal. V 2.minúte sa do výhodného zakončenia dostal Peter Kolesár, jeho strele však chýbala väčšia razancia i presnosť. Z pohľadu diváka bol 1.polčas málo atraktívny a hra bola rozháraná na oboch stranách. V závere 1.polčasu sa skvelým zákrokom blysol Jakub Giertl a podržal svoj tím. Do kabín sa tak išlo za nerozhodného stavu 0:0.

Úvod 2.polčasu patril mierne domácim futbalistom, ale gól z toho nevyťažili. A v 60.minúte sa tešili hostia, strela Gorana Matiča poskočila pred Giertlom a napokon skončila v našej sieti. Domáci futbalisti sa snažili ešte niečo urobiť s týmto výsledkom a necelú štvrťhodinu pred koncom sa do vyloženej gólovej šance dostal Junior, no trafil len hosťujúceho brankára a následná dorážka Ruskovského skončila vysoko nad. Spečatenie výsledku prišlo v 83.minúte, keď po rýchlom brejku dorazil loptu do domácej brány Vahagn Militosyan. Trebišovčania sa v celom zápase ťažko presadzovali, na domácom ihrisku predviedli najslabší výkon a aj preto prehrali s nováčikom z Komárna 0:2.

Slavoj Trebišov – KFC Komárno 0:2 (0:0)

Góly : 60.Matič, 83.Militosyan

Zostava Slavoja : Giertl – Kražel, Pe. Šuľák (77.Bellás), P. Kolesár, J. Kolbas (C), Starosta, Patkanóci, Ruskovský, Regáli (85.Vojtek), Turík (57.Junior), Bragin

Rozdiely v druholigovej tabuľke sú minimálne a tak treba veriť, že naši futbalisti sa dostanú zo zóny zostupu už po najbližšom zápase, keď v piatok 27.októbra od 14:00 nastúpime na pôde AFC Nové Mesto nad Váhom.