Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> SLAVOJ SMOLNE PREHRAL V BARDEJOVSKEJ NOVEJ VSI

SLAVOJ SMOLNE PREHRAL V BARDEJOVSKEJ NOVEJ VSI

Slavoj nastúpil na ďalší zápas III. Ligy na ihrisku Bardejovskej Novej Vsi. Tento zápas poznačili zlé podmienky a premočený trávnik. Slavoj nedokázal streliť gól a nečakane prehral.

Prišli sme o prvé miesto v tabuľke

Prehrou s Bardejovskou Novou Vsou sa trebišovský Slavoj opäť zosunul z priebežnej pozície lídra tabuľky na druhé miesto. Na čelo sa opäť vyšplhali Giraltovce, ktoré si poradili so Stropkovom.

Obraz hry v oboch polčasoch poznačil najmä ťažký terén, ale tu sa nemožno vyhovárať, lebo obaja súperi mali rovnaké podmienky. Slavoj však hrozil najmä zo štandardných situácií, ostal však bezzubý.

Zápas rozhodol jeden gól

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Napokon domácim vyšiel jeden brejk a razom bolo zásluhou Macečka 1:0 a favorizovaný Slavoj sa ocitol v problémoch. Nepomohol ani záverečný tlak. Na domácej strane stála aj šťastena, hostia v závere nastrelili brvno a Mujković po odrazenej lopte bránu prekopol.

Tréner Slavoja, Martin Urban hodnotí zápas pre denník Korzár nasledovne: “Do polčasu sme mali šance, mali sme dať gól, bol by to iný priebeh. Už nie sme lídrom tabuľky, no je to dlhodobá súťaž. Musíme čosi zmeniť, len aj keď hráme, góly nedávame. V poslednej činnosti pred bránou domácich mali na kopačke remízu dva hráči. Najprv Osmanović mieril zblízka do brvna, no aj Mujković odrazenú loptu poslal nad bránu.“

Zápas doma a potom zápolenie s Giraltovcami

Trebišovčanov čaká po tomto zápase domáci zápas s Veľkými Revištami, ktoré sa po 12. kolách nachádzajú v dolnej polovici tabuľky. Tu si určite nemôžu dovoliť zaváhať, lebo hneď po tomto zápase ich čaká zápas o všetko. Nastúpia na pôde momentálne prvých Giraltoviec.

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 1:0 FK Slavoj Trebišov

Gól: 76. Maceško

Zostava FK Slavoj Trebišov: Kolbas – Kražel, Capko (C), Opiela, Čižmár (51. Kuhajdík), Júnior (60. Jacko), Dragula, Lorinčák, Osmanović, Ruskovský (69. Mujković), Kulich

Zdroj: denník Korzár