Home > Šport > PRVÝ DOMÁCI ZÁPAS TREBIŠOVSKÝM HOKEJISTOM NEVYŠIEL

PRVÝ DOMÁCI ZÁPAS TREBIŠOVSKÝM HOKEJISTOM NEVYŠIEL

TREBIŠOV│Trebišovských hokejistov čakal po neúspešnom vstupe do sezóny v zápase proti Ružomberku (4:1), prvý zápas pred domácim publikom, v ktorom privítali súpera z Humenného.

Hattrick Tomáša Stríža nestačil

Úvodné symbolické buly vhodil hosť zápasu, p. Pukalovič a mohlo sa začať hrať. V prvej tretine sme od Humenčanov inkasovali dva góly, pričom jeden z nich v oslabení a do kabín sa šlo za nepriaznivého stavu 2:0.  V druhej tretine sa však naša pozícia zlepšila a náskok na rozdiel jedného gólu stiahol Tomáš Stríž po prihrávke od Dávida Antala.

Tretia tretina síce začala navýšením náskoku Humenného na 3:1 po góle legionára Komarnickijsa, no k slovu sa výraznejšie dostali aj Trebišovčania. Tomáš Stríž v priebehu 7 minút dvakrát po spolupráci Petrička s Oravcom skóroval a razom Stríž hattrickom stanovil na 3:3.

Zlomili nás v závere

Po tomto góle 180 divákov v trebišovskom hľadisku a všetci hráči čakali, že Humenné konečne zlomíme. Opak bol však pravdou. V záverečných minútach hry preukázali Humenčania viac skúseností a dvoma rýchlymi gólmi v závere tretiny nenechali nič na náhodu a opäť od nás odskočili na dva góly.

V posledných dvoch góloch Humenného mal prsty Richard Šechný, keď jeden gól dal a na druhý prihrával.

Po dvoch zápasoch sme tak stále bez bodu so skóre 4:9. Najbližšie sa predstavíme už 1. októbra v Liptovskom Mikuláši.