MESTSKÍ POLICAJTI SA PODIEĽALI NA ZÁCHRANE ĽUDSKÉHO ŽIVOTA

Trebišov │ Príslušníci trebišovskej mestskej polície sa v sobotu, 11. novembra podieľali na záchrane ľudského života. Po nahlásení, že v rybníku pláva nehybné telo ženy, hneď zakročili.

park 06

Rybník sa už v minulosti stal osudným.

Po bleskurýchlom príchode mestských policajtov už čakal oznamovateľ vo vode, avšak sám bezvládne telo silnejšie stavanej ženy vytiahnuť nedokázal. S pomocou mestskej hliadky sa mu to už podarilo a bezvládna žena bola prevezená do nemocnice.

Inzerujte

Hoci si už rybník v minulosti vyžiadal ľudský život, tentokrát sa však nešťastiu podarilo vďaka rýchlemu zásahu a duchaprítomnosti oznamovateľa predísť. Jindřich Sosna, zástupca náčelníka MsP v Trebišove povedal: “Po vytiahnutí z vody bola žene príslušníkom mestskej polície poskytnutá predlekárska prvá pomoc, následne si ju RZP previezla do nemocnice. Podľa mojich informácií je v súčasnosti žena na Jednotke intenzívnej starostlivosti.”

Zostaň s nami v kontakte na Facebooku a neunikne ti žiadna novinka

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Daniel Fekete
Daniel Fekete
Usmievavý a dobre naladený 21-ročný zakladateľ & šéfredaktor portálu. Študuje diplomaciu a medzinárodné vzťahy v Banskej Bystrici. Vo voľnom čase píše. Veľa. Naozaj veľa.