Ste tu
Domov > Spravodajstvo > OBJASNENÁ LÚPEŽ V ČIERNEJ NAD TISOU

OBJASNENÁ LÚPEŽ V ČIERNEJ NAD TISOU

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva policajného zboru v Trebišove začal trestné stíhanie a zároveň vzniesol obvinenie pre zločin lúpeže 22 a 14-ročným mladíkom z Trebišovského okresu.

Reklamy

Obvinené osoby v piatok (11.11.) krátko po polnoci medzi obytnými blokmi v Čiernej nad Tisou (okr. Trebišov) lúpežne prepadli 39-ročného miestneho muža tak, že ho fyzicky napadli, v dôsledku čoho poškodený spadol na trávnatý porast, a tam ho opakovane udierali do rôznych častí tela.

Polícia

 

Zároveň mu odcudzili mobilný telefón a peňaženku s hotovosťou 92 eur a z miesta činu ušli.  Poškodený utrpel ľahké zranenia. Obvinené osoby boli umiestnené do cely policajného zaistenia a vyšetrovateľ spracoval podnet na ich väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na tri až 8 rokov, u mladistvej osoby sa trestná sadzba znižuje na polovicu.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top