Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> HOKEJ: TREBIŠOV ZDOLAL BARDEJOV JEDNOZNAČNE 5:0

HOKEJ: TREBIŠOV ZDOLAL BARDEJOV JEDNOZNAČNE 5:0

HOKEJ: Trebišov 5:0 Bardejov

Trebišov │ V piatom kole druhej hokejovej ligy sa na domácom ľade predstavili Trebišovčania. Privítali súpera z Bardejova. Po doterajších  troch prehrách a jedinej výhre tak mali domáci fanúšikovia opäť dôvod na úsmev.

Od začiatku hokej zo zabezpečenej obrany

Od úvodu sa hralo zo zabezpečenej obrany. Skóre otvoril po rutinérskom zakončení už v 14. minúte Richard Miľovčík. Hostia mali príležitosť opäť sa dostať do zápasu, no ponúknutú šancu v podobe troch presilových hier nevyužili. Naši mali šancu vrátiť Bardejovčanom to, čo oni nevyužili, no v 40. minúte nepremenil nariadené trestné strieľanie Igor Grega. Dve sekundy pred koncom 2. tretiny však ukážkovým gólom do šatne pečatil výsledok po dvoch tretinách na 2:0, Tomáš Stríž.

Tretie dejstvo v našej réžii

Na začiatku 3.dejstva využil ďalšiu presilovku domácich kapitán Dušan Kobeľa a hostia znervózneli, čoho výsledkom boli dva góly Trebišova v priebehu 48 sekúnd a definitívne rozhodli o zisku troch bodov.

Záver však ešte mohol byť horúci. Bardejovčania však zlyhali v efektivite a ani presilovku piatich proti trom ani trestné strieľanie nevyužili. Domáci gólman Erik Pisio tak mohol byť po zápase nadmieru spokojný, pripísal si čisté konto.

Trebišovčanom patrí po piatich kolách v 10-člennom ligovom pelotóne 6. miesto, najbližšie sa predstavia v sobotu, 21. októbra o 17:00 v Rimavskej Sobote.