Home > Šport > HÁDZANÁ: VÝSLEDKOVÝ SERVIS

HÁDZANÁ: VÝSLEDKOVÝ SERVIS

hádzanári Slavoja

Trebišovská hádzaná sa v súčasnosti môže oprieť i o reprezentantov mestských farieb u mladších a starších žiakov. Tí si v posledných zápasoch zmerali sily s rovesníkmi z Levoče.

Mladší žiaci rozdelení do dvoch tímov “A” a “B” si pripísali výhru aj prehru. Zverenci Evy Rabatinovej nad Levočanmi vyhrali v pomere 18:27, hoci po prvom polčase prehrávali o dva góly a zaznamenali iba 9 úspešných pokusov. Zverencom Martina Zeleňáka sa už darilo menej a Levoči podľahli 25:16, hoci v prvom polčase im boli dôstojným súperom a zaostávali iba o tri góly.

Levoča – HK Slavoj Trebišov „A“                 18 :27 (11 : 9)

Zostava HK Slavoj Trebišov „A“:
Jaššo, Szőke, Gagyi 1, Vernus 8,  Andrejko 9, Lejba 3, Breda 1, Malý 4, Vlasatý 1

Levoča – HK Slavoj Trebišov „B“                 25 :16 (13 : 10)

Zostava HK Slavoj Trebišov „B“:
Karvaš M., Karvaš Š. 6, Tkáč 6, Ivan ,Kocák 1, Tarbaj 1 Maďar, Murcko , Matys 2, Halgaš, Kisty

Tréner: Martin Zeleňak

Starší žiaci potvrdili dobrú formu a vo vybičovanom zápase nastrieľali Levočanom 31 gólov. Ako dobrí strelci sa ukázali najmä 7-gólový Fenár nasledovaný 5-gólovým Karvašom a Šalapom s Uhriňákom, ktorí sa trafili 4-krát a spolu tak položili základy dôležitého víťazstva.

Levoča – HK Slavoj Trebišov                                    24:31 (9 : 13)