Ste tu
Domov > Správy > Slovensko > Foto: Rukojemnícka dráma v Los Angeles má jednu obeť, páchateľ sa napokon vzdal polícii

Foto: Rukojemnícka dráma v Los Angeles má jednu obeť, páchateľ sa napokon vzdal polícii

LOS ANGELES 22. júla (WebNoviny.sk) – Sobotná rukojemnícka dráma v losangeleskom supermarkete si vyžiadala jednu obeť. Muž, ktorý držal asi tri hodiny 40 až 50 rukojemníkov, si napokon sám nasadil putá a vzdal sa polícii. Nikto z rukojemníkov pritom neutrpel vážne zranenia.

Reklamy

Podľa polície páchateľ asi dve hodiny pred incidentom sedemkrát vystrelil na svoju starú mamu a následne zranil ďalšiu ženu, ktorú prinútil nastúpiť do auta. Polícia auto prenasledovala a opätovala streľbu. Muž napokon nabúral do stĺpa pred obchodom Trader Joe’s v časti Silver Lake a vbehol dovnútra.

Odporúčame:
Aktualizované: Pri útoku v autobuse v nemeckom meste Lübeck sa zranilo desať ľudí, polícia páchateľa zatkla

Muž, ktorý sám utrpel zranenie ruky, má podľa polície okolo 28 rokov a jeho identita zatiaľ nie je známa. Polícia tiež nevie, čo viedlo k pôvodnému incidentu.

Spomínaná obeť zahynula pri prestrelke policajtov s páchateľom pred obchodom a podľa policajného šéfa Michaela Moorea zatiaľ nie je jasné, či ju zabila policajná guľka alebo páchateľ. Záchranári do nemocnice previezli šesť ľudí vo veku od 12 do 81 rokov, všetci sú v poriadku. Páchateľova stará mama je v kritickom stave.

Viac k témam: krimi, polícia, rukojemníci, supermarket
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Rukojemnícka dráma v Los Angeles má jednu obeť, páchateľ sa napokon vzdal polícii © SITA Všetky práva vyhradené.

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Top