Home > Šport > <i class="fa fa-play" aria-hidden="true"></i> DVOJGÓLOVÝ ČERNÁK V ZÁPASE PROTI ŽILINE

DVOJGÓLOVÝ ČERNÁK V ZÁPASE PROTI ŽILINE

20-ročný Rolo Černák sa stal mužom zápasu Tatrana Prešov na pôde aktuálneho majstra MŠK Žilina, podarilo sa mu totiž skórovať dva góly, ale aj dostať dve žlté karty.

Po prvých 15 minútach Prešovčania viedli 2:1, pričom oba góly strelil náš Černák, ktorý do Prešova prišiel len nedávno na hosťovanie z DAC. Po dvoch góloch však prišli dve žlté karty, a tak Rolo musel dve minúty pred koncom prvého polčasu opustiť trávnik. Na tribúne sedel spolu s trénerom Prešova Miroslavom Jantekom, ktorého rozhodca vykázal hneď po Černákovej červenej karte. Napriek tomu sa hosťom z Prešova podarilo nad slovenským majstrom zvíťaziť 2:3.

cernak_tatran_1

“Zápas bol neskutočne ťažký, aj keď sme zvládali tlak domácich a v prvom polčase nám vyšli protiútoky, takže sme radi za tri body. Karty radšej nechcem komentovať, bola to z mojej strany chyba a treba sa z nej poučiť,” povedal Černák po zápase.

Okrem dvoch gólov vo Fortuna Lige potvrdil Rolo Černák skvelú streleckú formu aj v tradičnom podujatí Zemplínska jedenástková show v trebišovskej mestskej časti Milhostov.

23. ročník obľúbeného podujatia každoročne vrcholil penaltami, pričom súťažiaci si účasť mohli zaistiť zakúpením maximálne desiatich striel. Po každej premenenej penalte súťažiaci prechádzali do ďalšieho kola. V jedenástkovom turnaji sa tento rok hralo o televízor a jeho majiteľom sa stal náš ČECH hráč Rolo Černák.

“Bol som už dosť unavený, ale nakoniec sa mi zadarilo a vyhral som. Na každý kop sa muselo dosť dlho čakať, čo ešte prispievalo k únave, ale našťastie som mal na turnaji veľa priateľov, a tak mi čas ubehol dosť rýchlo. Aspoň mám natrénované,” vyjadril sa s úsmevom spokojný víťaz Rolo Černák.

Gratulujeme a prajeme veľa presných zápasov aj v lige!

Zdroj text & foto: Čech Players Agency